tel. 503 350 050

eziebicka@gmail.com

Absolutny hit! Przepiękny dom z 2008 roku 10 km od Olesna!

  • 390 m²
  • 10 Pokoi
  • 3 Garaże
  • 5 Łazienek
  • Umeblowane
  • Bez hipoteki
Domy
920,000 zł

Piękny, klimatycznie urządzony, wykonany z wysokiej klasy materiałów budowlanych dom z obejściem jak z zaczarowanego ogrodu!

Absolutnie wyjątkowe miejsce, w którym czas płynie wolniej, a niesamowity nastrój puka do drzwi!

Dom powstał w 2008 roku w wyniku przebudowy starego domu, gdzie utworzono niesamowity dwór na styl muru pruskiego! Wszystkie instalacje, okna, podłogi, dach wraz z elementami nośnymi dachu nowe. Dom ogrzewany piecem na ekogroszek, dodatkowo jako alternatywa na chłodne wieczory stylowy, wykonany na zamówienie piec kaflowy umiejscowiony w przepięknie urządzonym salonie.

Na ścianach w domu cegła oraz kamień (piaskowiec) – zero imitacji! Wszystkie drzwi drewniane, w drzwiach wewnętrznych witraże wykonane na indywidualne zamówienie, schody z drewna dębowego.

Poza bardzo stylowym wystrojem dodatkowe atrakcje jak łaźnia z balkonem na piętrze i antresola.

Z uwagi na leśne położenie, obszerną, bardzo uroczą działkę posiadłość miała stanowić gospodarstwo agroturystyczne z uroczym stawem (pozwolenie wodne wydane).
Dom składa się nie tylko z powierzchni mieszkalnej pokazanej na zdjęciach, ale również z zaplecza biurowego z osobnym wejściem, kotłowni z osobnym wejściem, oraz dwóch dodatkowych mieszkań, każde również z odrębnym wejściem.

Cała nieruchomość zajmuje zatem 390 m2 powierzchni do zamieszkania, około 220 m2 budynków gospodarczych służących obecnie jako garaże oraz 5369 m2 pięknie zagospodarowanej działki. Wszystko wokół daleko rozciągających się lasów!

Miejsce absolutnie wyjątkowe i godne polecenia.

Zapraszam zainteresowanych do oglądania 7 dni w tygodniu!

W razie pytań, proszę dzwonić bardzo chętnie udzielę dodatkowych informacji!

Przypominam, że kupujący nie płacą prowizji!

Wyróżnione