tel. 503 350 050

eziebicka@gmail.com

Piękny dom na nowym osiedlu Gorzów Śląski!

  • 166,50 m²
  • 4 Pokoi
  • 1 Garaże
  • 1 Łazienek
  • Umeblowane
  • Bez hipoteki
Domy
750,000 zł

Wybudowany w 2008 roku piękny dom parterowy z poddaszem użytkowym wraz z pełnym wyposażeniem! Oczekuje na nowego właściciela! Gotowy do przekazania!

Powierzchnia mieszkalna domu 133,4 m2, do domu przylega garaż 18,7 m2 z osobną kotłownią (wyposażoną w dobrej jakości kocioł pelletowy) i pomieszczeniem gospodarczym z wygodnym wyjściem od strony podwórza! Ogrzewanie podłogowe!!!

Ładnie zagospodarowana, w całości ogrodzona, działka o powierzchni 10,38 ara. Uzbrojona w miejską sieć wodno-kanalizacyjną, studnię głębinową, elektryczność oraz z dostępem do gazociągów. 

W domu na parterze mieści się uroczy salon z kominkiem i półotwartą kuchnią, przestronny przedpokój z kręconymi schodami prowadzącymi na poddasze, dwa ustawne pokoje oraz łazienka.

Na piętrze otwarte, zagospodarowane, gotowe do zamieszkania poddasze oraz strych, który również można zaadaptować na kolejne pomieszczenia mieszkalne.

Księga wieczysta bez obciążeń, dostępna również pełna dokumentacja budowlana oraz wycena domu!

Zapraszam chętnych do oglądania, przypominam, że kupujący nie płacą prowizji!
Link do filmu prezentującego dom wewnątrz i zewnątrz dostępny na facebooku na stronie nieruchomosciolesno. Zapraszam do obejrzenia!

W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny tel. 503 350 050, bardzo chętnie udzielę wszelkich dodatkowych informacji.

Wyróżnione